Uitslagen

Uitslagen 2018

Uitslag Proloog Mannen
Naam: Bijnaam: Tijd:
1 Jelmer Lenstra de Trekker 2.05.35
2 Wouter Ploeger Floorkleed 2.09.15
3 Bram Buigel DiscoKartes 2.0 2.10.39
4 Paul Boon Johannes onder de plak 2.11.97
5 Thomas van Laar B 100 2.12.63
6 Thijs Ros MoltiRossi 2.13.15
7 Bram Kempkens Kempie 2.14.15
8 Wilfred van Holst Bigger Better Doorneuken 2.14.47
9 Sybren Mulder Kippetje Kaal 2.15.54
10 Sierd de Vos René 2.15.60
11 Jelte ter Brake Breaking 2 2.15.89
12 Martin Oude Alink De Berenjood 2.17.19
13 Wouter Dijkstra De afsluitdijk 2.18.15
14 Henk Bakker Ku-thank 2.18.27
15 Maarten Hindriks Pokkie moartn 2.18.74
16 Arend Mulder Pastienaakt? 2.19.60
17 Jostein Brunvær Steffensen The Viking 2.21.00
18 Jack Lubberman Captain Jack 2.22.96
19 Victor Bouwman Piksnor Nouwman 2.13.66 10 seconden straf
20 Jorick Nijenhuis Scorick 2.23.86
21 Ronald Hinrichs Stex 2.24.18
Uitslag Proloog Vrouwen
Naam: Bijnaam: Tijd:
1 Suzanne Voorrips Wat staat er voor rips? 2.19.60
2 Marieke Van der Zee Van der C-ster 2.24.48
3 Elisa de Jong Schatje 2.28.70
4 Machteld Mulder Het Schaampje 2.34.75
5 Dominique Veninga Domino ofzo 2.40.39
6 Bernice Berniceps 2.44.79
Uitslag Koers Mannen
1 Wouter Ploeger Floorkleed 01:37:10 Eindwinnaar Ronde van Winsum 2018
2 Thijs Ros MoltiRossi              st.
3 Ronald Hinrichs Stex +1 Winnaar puntenklassement
4 Viktor Bouwman Piksnor Nouwman +2
5 Sybren Mulder Kippetje Kaal +35
6 Henk Bakker Ku-thank +2.45
6 Paul Boon Johannes onder de plak               st.
8 Wouter Dijkstra Afsluitdijk +4.55

Uitslagen 2016

Mannen 1 Thijmen Kupers 2 Bram Kempkens 3 Jelmer Lenstra Vrouwen 1 Anouk Trooster 2 Machteld Mulder 3 Marieke Falkmann

Uitslagen 2015

1 Thijs Ros 2 Bram Kempkens 3 Stijn Hoogwoud

 

Uitslagen 2014

Proloog
Naam Alias Starttijd Tijd Km/h
1 Peter Wolters Boris Becker 11.46 2:32,9 43,09
2 René de Vos Sierd 11.10 2:33,7 42,86
3 Wouter Ploeger HuilieHuilie 11.24 2:34,2 42,72
4 Wilfred van Holst Hokla 11.44 2:36,6 42,07
5 Bouke Onstenk Glückauf 11.30 2:37,1 41,94
6 Thijmen Kupers Krupers 11.40 2:37,1 41,94
7 Sybren Mulder Muldrol 11.36 2:37,2 41,91
8 Sjors Beukeboom De Beukenoot 11.34 2:38,4 41,59
9 Hidde Egbers Conti Kimera 11.18 2:38,7 41,51
10 Arend Mulder De Komkommer 11.26 2:38,8 41,49
11 Rob ter Burg monorob 11.14 2:39,0 41,43
12 Stijn Hoogwout Türen für Türken 11.16 2:39,6 41,28
13 Tom Kraaij Axolotl 11.42 2:41,2 40,87
14 Jack Lubberman Captain Jack 11.22 2:42,9 40,44
15 Bram Buigel BramBram 11.06 2:43,6 40,27
16 Henk Bakker Henckapie 11.20 2:44,9 39,95
17 Victor Bouwman Altijd Lek 11.28 2:45,3 39,85
18 Martin Oude Alink De Berenjood 11.12 2:45,5 39,81
19 Joeri Moerman Speedy Gonzalez 11.38 2:46,3 45,03
20 Paul Boon Johannes de Tak 11.32 2:48,3 39,14
21 Machteld Mulder t Schaapje 11.02 2:59,6 36,68
22 Vincent Heeres t Heertje 11.04 3:08,0 35,04
23 Thomas Cramer Cramer 11.08 3:08,0 35,04
Punten
Ronde 12
5 Sjors Beukeboom
4 Thijmen Kupers
3 René de Vos
2 Stijn Hoogwout
1 Rob ter Burg
Ronde 24
5 Sjors Beukeboom
4 René de Vos
3 Hidde Egbers
2 Rob ter Burg
1 Henk Bakker
Ronde 36
5 Arend Mulder
4 Wouter Ploeger
3 René de Vos
2 Sjors Beukeboom
1 Hidde Egbers
Totaal
1 Sjors Beukeboom 12
2 René de Vos 10
3 Arend Mulder 5
4 Thijmen Kupers 4
Hidde Egbers 4
Wouter Ploeger 4
7 Rob ter Burg 3
8 Stijn Hoogwout 2
9 Henk Bakker 1
Etappe
Naam Alias Tijd km/h
1 Arend Mulder De Komkommer 1:46:28 37,19
2 Wouter Ploeger HuilieHuilie 1:47:26 36,85
3 René de Vos Sierd 1:47:26 36,85
4 Sjors Beukeboom De Beukenoot 1:47:28 36,85
5 Hidde Egbers Conti Kimera 1:47:28 36,85
6 Tom kraaij Axolotl 1:47:29 36,84
7 Bouke Onstenk Glückauf 1:47:31 36,84
8 Peter Wolters Boris Becker 1:47:40 36,80
9 Rob Ter Burg monorob 1:47:40 36,80
10 Sybren Mulder Muldrol 1:47:40 36,80
11 Henk Bakker Henckapie 1:47:40 36,80
Eindklassement
Naam Alias Proloog Etappe Bonificatie Totaal
1 Arend Mulder De Komkommer 2:38,8 1:46:28 5 1:49:01,8
2 Wouter Ploeger HuilieHuilie 2:34,2 1:47:26 4 1:49:56,2
3 René de Vos Sierd 2:33,7 1:47:26 3 1:49:56,7
4 Sjors Beukeboom De Beukenoot 2:38,4 1:47:28 2 1:50:04,4
5 Hidde Egbers Conti Kimera 2:38,7 1:47:28 1 1:50:05,7
6 Bouke Onstenk Glückauf 2:36,6 1:47:31 1:50:07,6
7 Tom kraaij Axolotl 2:42,9 1:47:29 1:50:11,9
8 Peter Wolters Boris Becker 2:32,9 1:47:40 1:50:12,9
9 Sybren Mulder Muldrol 2:37,1 1:47:40 1:50:17,1
10 Rob Ter Burg monorob 2:39,6 1:47:40 1:50:19,6
11 Henk Bakker Henckapie 2:44,9 1:47:40 1:50:24,9
Mannen
Proloog
Alias Naam tijd km/h
1 de Beuker Wilfred van Holst 02:05,4 46,2
2 Patje -2.0 Tom Kraaij 02:05,8 46,0
3 Krupers Thijmen Kupers 02:07,7 45,4
4 Antoon Sybren Mulder 02:07,9 45,3
5 lampje Dennis Licht 02:09,0 44,9
6 de Tank Martijn Klaassen 02:09,9 44,6
7 de Apotheker Stijn Hoogwout 02:10,0 44,6
8 De Beukenoot Sjors Beukeboom 02:13,3 43,5
9 Captain Jack Jack Lubberman 02:13,5 43,4
10 Johannes de Tak Paul Boon 02:14,2 43,2
10 Canoncav Kevin Lek 02:14,2 43,2
12 Henckapie Henk Bakker 02:14,7 43,0
13 De Reiger van de Rijn Arend Mulder 02:15,4 42,8
14 Dirk Bas Digros Bas Eefting 02:16,4 42,5
15 Antoon Riccardo Sprong 02:17,1 42,2
16 Berenjood Martin Oude Alink 02:17,5 42,1
17 Fabrizio Felazio Pim Molenaar 02:17,8 42,0
18 De diesel Markwin Jagt 02:18,0 42,0
19 The Flyer René de Vos 02:18,1 41,9
20 El Condor Marc Meijer 02:19,2 41,6
21 Dizco Cartes Bram Buigel 02:19,7 41,5
22 Last minute man Jeroen Bouwmeester 02:23,8 40,3
23 Andy Slak Michel van Kruchten 02:25,8 39,7
24 De Bliksem Niek Blikslager 02:26,5 39,5
25 Kabouter KudtLul Dannie Snijder 02:29,9 38,6
26(DNS) Ei Stefan Wessel 02:32,9 37,9
26(DNS) De leeuw van Leeuwarden Victor Bouwman 02:32,9 37,9
26(DNS) K.N. Gijs de Maat 02:32,9 37,9
Etappe
alias naam tijd km/h
1 lampje Dennis Licht 1:37:38 39,6
2 Patje -2.0 Tom Kraaij 1:38:21 39,3
3 de Tank Martijn Klaassen z.t.
4 Henckapie Henk Bakker z.t.
5 de Apotheker Stijn Hoogwout z.t.
de Beuker Wilfred van Holst z.t.
Antoon Sybren Mulder z.t.
Captain Jack Jack Lubberman z.t.
Johannes de Tak Paul Boon z.t.
Canoncav Kevin Lek z.t.
Dirk Bas Digros Bas Eefting z.t.
Antoon Riccardo Sprong z.t.
De diesel Markwin Jagt z.t.
The Flyer René de Vos z.t.
El Condor Marc Meijer z.t.
Dizco Cartes Bram Buigel z.t.
Kabouter KudtLul Dannie Snijder z.t.
K.N. Gijs de Maat z.t.
19 Krupers Thijmen Kupers 1:39:49 38,7
De Beukenoot Sjors Beukeboom z.t.
De Reiger van de Rijn Arend Mulder z.t.
Fabrizio Felazio Pim Molenaar z.t.
23 Andy Slak Michel van Kruchten 1:41:25 38,1
24 Ei Stefan Wessel DNF(26 rondes)
Last minute man Jeroen Bouwmeester DNF(26 rondes)
26 De Bliksem Niek Blikslager DNF(22 rondes)
27 De leeuw van Leeuwarden Victor Bouwman DNF(19 rondes)
28 Berenjood Martin Oude Alink DNF(18 rondes)
Punten
Ronde 10
1 De Beukenoot Sjors Beukeboom 5
2 lampje Thijmen Kupers 3
3 The Flyer René de Vos 1
Ronde 20
1 De Beukenoot Sjors Beukeboom 5
2 Kabouter KudtLul Dannie Snijder 3
3 Krupers Thijmen Kupers 1
Ronde 30
1 De Beukenoot Sjors Beukeboom 5
2 lampje Dennis Licht 3
3 The Flyer René de Vos 1
Ronde 40
1 lampje Dennis Licht 5
2 Patje -2.0 Tom Kraaij 4
3 De Tank Martijn Klaassen 3
4 Henckapie Henk Bakker 2
5 de Apotheker Stijn Hoogwout 1
Totaal
1 De Beukenoot Sjors Beukeboom 15
2 lampje Dennis Licht 8
3 Krupers Thijmen Kupers 4
Patje -2.0 Tom Kraaij 4
5 Kabouter KudtLul Dannie Snijder 3
De Tank Martijn Klaassen 3
7 The Flyer René de Vos 2
Hencapie Henk Bakker 2
9 de Apotheker Stijn Hoogwout 1
Eindklassement
Alias Naam Tijd proloog Tijd Etappe bonificatie Totaal
1 lampje Dennis Licht 02:09,0 1:37:38 5 1:39:42,0
2 Patje -2.0 Tom Kraaij 02:05,8 1:38:21 4 1:40:22,8
3 de Beuker Wilfred van Holst 02:05,4 1:38:21 1:40:26,4
4 Antoon Sybren Mulder 02:07,9 1:38:21 1:40:28,9
5 de Apotheker Stijn Hoogwout 02:10,0 1:38:21 1 1:40:30,0
6 de Tank Martijn Klaassen 02:09,9 1:38:21 3 1:40:30,9
7 Henckapie Henk Bakker 02:14,7 1:38:21 2 1:40:33,7
8 Captain Jack Jack Lubberman 02:13,5 1:38:21 1:40:34,5
9 Johannes de Tak Paul Boon 02:14,2 1:38:21 1:40:35,2
Canoncav Kevin Lek 02:14,2 1:38:21 1:40:35,2
11 Dirk Bas Digros Bas Eefting 02:16,4 1:38:21 1:40:37,4
12 Antoon Riccardo Sprong 02:17,1 1:38:21 1:40:38,1
13 De diesel Markwin Jagt 02:18,0 1:38:21 1:40:39,0
14 The Flyer René de Vos 02:18,1 1:38:21 1:40:39,1
15 El Condor Marc Meijer 02:19,2 1:38:21 1:40:40,2
16 Dizco Cartes Bram Buigel 02:19,7 1:38:21 1:40:40,7
17 Kabouter KudtLul Dannie Snijder 02:29,9 1:38:21 1:40:50,9
18 K.N. Gijs de Maat 02:32,9 1:38:21 1:40:53,9
19 Krupers Thijmen Kupers 02:07,7 1:39:49 1:41:56,7
20 De Beukenoot Sjors Beukeboom 02:13,3 1:39:49 1:42:02,3
21 De Reiger van de Rijn Arend Mulder 02:15,4 1:39:49 1:42:04,4
22 Fabrizio Felazio Pim Molenaar 02:17,8 1:39:49 1:42:06,8
23 Andy Slak Michel van Kruchten 02:25,8 1:41:25 1:43:50,8
Last minute man Jeroen Bouwmeester 02:23,8
Berenjood Martin Oude Alink 02:17,5
De Bliksem Niek Blikslager 02:26,5
Ei Stefan Wessel 02:32,9
De leeuw van Leeuwarden Victor Bouwman 02:32,9
Vrouwen
Proloog
Alias Naam tijd km/h
1 SuzyQ Suzanne Voorrips 02:24,7 40,0
2 de Terriër Sanne Verstegen 02:29,7 38,7
3 het volkorenkoekje Elisa de Jong 02:31,6 38,2
3 Patriesj Machteld Mulder 02:31,6 38,2
5 Priscilla Marieke van der Zee 02:38,8 36,5
6 Jav Evelien Dekkers 02:42,7 35,6
Etappe
alias naam tijd km/h
1 Patriesj Machteld Mulder 1:13:52,0 39,2
2 SuzyQ Suzanne Voorrips z.t.
het volkorenkoekje Elisa de Jong
SuzyQ Suzanne Voorrips
de Terriër Sanne Verstegen
het volkorenkoekje Elisa de Jong
Patriesj Machteld Mulder
Priscilla Marieke van der Zee
Jav Evelien Dekkers
Punten
Ronde 10
1 het volkorenkoekje Elisa de Jong 5
2 SuzyQ Suzanne Voorrips 3
3 Patriesj Machteld Mulder 1
Ronde 20
1 het volkorenkoekje Elisa de Jong 5
2 Patriesj Machteld Mulder 3
3 SuzyQ Suzanne Voorrips 1
Ronde 30
1 Patriesj Machteld Mulder 5
2 SuzyQ Suzanne Voorrips 4
3 3
4 2
5 1
Totaal
1 het volkorenkoekje Elisa de Jong 10
2 Patriesj Machteld Mulder 9
3 SuzyQ Suzanne Voorrips 8
Eindklassement
Alias Naam Tijd proloog Tijd Etappe bonificatie Totaal
1 SuzyQ Suzanne Voorrips 02:24,7 1:13:52,0 4 1:16:12,7
2 Patriesj Machteld Mulder 02:31,6 1:13:52,0 5 1:16:18,6
de Terriër Sanne Verstegen 02:29,7
het volkorenkoekje Elisa de Jong 02:31,6
Priscilla Marieke van der Zee 02:38,8
Jav Evelien Dekkers 02:42,7
Mannen
Proloog
Alias Naam tijd km/h
1 Wolly Wortel Peter Wolters 02:06,3 45,9
2 De Beuker Wilfred van Holst 02:06,6 45,8
3 Horsmakreel Sybren Mulder 02:07,5 45,4
4 Axolotl - dat zit wel snor Tom Kraaij 02:08,3 45,1
5 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 02:10,5 44,4
6 De Komkommer Arend Mulder 02:12,3 43,8
7 Dirk Bas Digros Bas Eefting 02:13,6 43,4
8 Rossi Thijs Ros 02:14,3 43,1
9 Johannes de Tak Paul Boon 02:15,2 42,8
10 Ricco Riccardo Sprong 02:15,8 42,7
11 Ei-Col Stefan Wessel 02:17,0 42,3
12 Hencapie Henk Bakker 02:17,4 42,2
13 Asterix Bram Buigel 02:17,5 42,1
14 Krupers Thijmen Kupers 02:18,2 41,9
15 Ouwe diesel Markwin Jagt 02:19,3 41,6
16 Mister Martinibokaal 2009 Jeroen van Calker 02:20,5 41,2
17 De Knakworst Jack Lubberman 02:21,5 40,9
18 Obelix Niek Blikslager 02:25,3 39,9
19 De Kaars Frank Blikslager 02:29,5 38,7
20 Andy Schlak Michel van Kruchten 02:32,2 38,1
Etappe
alias naam tijd km/h
1 Horsmakreel Sybren Mulder 2:11:08 36,8
2 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 2:11:08 36,8
3 Axolotl - dat zit wel snor Tom Kraaij 2:11:08 36,8
4 De Beuker Wilfred van Holst 2:11:08 36,8
5 Dirk Bas Digros Bas Eefting 2:11:08 36,8
6 Ricco Riccardo Sprong 2:11:14 36,8
7 Rossi Thijs Ros 2:11:14 36,8
8 Johannes de Tak Paul Boon 2:11:17 36,8
9 Hencapie Henk Bakker 2:11:25 36,8
10 Mister Martinibokaal 2009 Jeroen van Calker 2:13:55 36,1
11 Asterix Bram Buigel 2:19:00 34,7
Wolly Wortel Peter Wolters DNF
De Komkommer Arend Mulder DNF
Ei-Col Stefan Wessel DNF
Krupers Thijmen Kupers DNF
Ouwe diesel Markwin Jagt DNF
De Knakworst Jack Lubberman DNF
Obelix Niek Blikslager DNF
De Kaars Frank Blikslager DNF
Andy Schlak Michel van Kruchten DNF
Punten
Ronde 10
1 De Beuker Wilfred van Holst 5
2 De Komkommer Arend Mulder 3
3 Wolly Wortel Peter Wolters 1
Ronde 20
1 De Beuker Wilfred van Holst 5
2 Johannes de Tak Paul Boon 3
3 Krupers Thijmen Kupers 1
Ronde 30
1 Hencapie Henk Bakker 5
2 Krupers Thijmen Kupers 3
3 Johannes de Tak Paul Boon 1
Ronde 40
1 De Beuker Wilfred van Holst 5
2 Horsmakreel Sybren Mulder 3
3 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 1
Ronde 50
1 Horsmakreel Sybren Mulder 5
2 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 4
3 Axolotl - dat zit wel snor Tom Kraaij 3
4 De Beuker Wilfred van Holst 2
5 Dirk Bas Digros Bas Eefting 1
Totaal
1 De Beuker Wilfred van Holst 17
2 Horsmakreel Sybren Mulder 8
3 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 5
4 Hencapie Henk Bakker 5
5 Johannes de Tak Paul Boon 4
6 Krupers Thijmen Kupers 4
7 Axolotl - dat zit wel snor Tom Kraaij 3
8 De Komkommer Arend Mulder 3
9 Dirk Bas Digros Bas Eefting 1
10 Wolly Wortel Peter Wolters 1
Eindklassement
Alias Naam Tijd proloog Tijd Etappe bonificatie Totaal
1 Horsmakreel Sybren Mulder 02:07,5 2:11:08 5 2:13:10,5
2 De Beuker Wilfred van Holst 02:06,6 2:11:08 2 2:13:12,6
3 Axolotl - dat zit wel snor Tom Kraaij 02:08,3 2:11:08 3 2:13:13,3
4 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 02:10,5 2:11:08 4 2:13:14,5
5 Dirk Bas Digros Bas Eefting 02:13,6 2:11:08 1 2:13:20,6
6 Rossi Thijs Ros 02:14,3 2:11:14 2:13:28,3
7 Ricco Riccardo Sprong 02:15,8 2:11:14 2:13:29,8
8 Johannes de Tak Paul Boon 02:15,2 2:11:17 2:13:32,2
9 Hencapie Henk Bakker 02:17,4 2:11:25 2:13:42,4
10 Mister Martinibokaal 2009 Jeroen van Calker 02:20,5 2:13:55 2:16:15,5
11 Asterix Bram Buigel 02:17,5 2:19:00 2:21:17,5
Wolly Wortel Peter Wolters 02:06,3
De Komkommer Arend Mulder 02:12,3
Ei-Col Stefan Wessel 02:17,0
Krupers Thijmen Kupers 02:18,2
Ouwe diesel Markwin Jagt 02:19,3
De Knakworst Jack Lubberman 02:21,5
Obelix Niek Blikslager 02:25,3
De Kaars Frank Blikslager 02:29,5
Andy Schlak Michel van Kruchten 02:32,2
Vrouwen
Proloog
Alias Naam tijd km/h
1 Het Schaapje Machteld Mulder 02:24,7 40,0
2 De Terriër Sanne Verstegen 02:24,9 40,0
3 Hertje Z Marieke van der Zee 02:27,7 39,2
4 De Tor Suzanne Voorrips 02:34,9 37,4
5 Marloes Britte Duijn 02:36,9 36,9
Etappe
alias naam tijd km/h
1 Het Schaapje Machteld Mulder 1:25:00 35,3
2 De Terriër Sanne Verstegen 1:25:10 35,3
3 Hertje Z Marieke van der Zee DNF
4 De Tor Suzanne Voorrips DNS
5 Marloes Britte Duijn DNF
Punten
Ronde 10
1 De Terriër Sanne Verstegen 5
2 Het Schaapje Machteld Mulder 3
3 Hertje Z Marieke van der Zee 1
Ronde 20
1 Het Schaapje Machteld Mulder 5
2 De Terriër Sanne Verstegen 3
Ronde 30
1 Het Schaapje Machteld Mulder 5
2 De Terriër Sanne Verstegen 4
Totaal
1 Het Schaapje Machteld Mulder 13
2 De Terriër Sanne Verstegen 12
3 Hertje Z Marieke van der Zee 1
Eindklassement
Alias Naam Tijd proloog Tijd Etappe bonificatie Totaal
1 Het Schaapje Machteld Mulder 2:07.5 1:25:00 5 1:27:02,5
2 De Terriër Sanne Verstegen 2:10.1 1:25:10 4 1:27:06,1
Hertje Z Marieke van der Zee 2:09.9 DNF
De Tor Suzanne Voorrips 2:13.6 DNS
Marloes Britte Duijn 2:15.4 DNF
Proloog
Alias Naam Tijd km/h
1 Wollie Wartaal Yennick Wolthuizen 2:03.47 46.91
2 Dirk Bas Digros Bas Eefting 2:08.12 45.21
3 De Bosmaaijer Olaf Bos 2:08.16 45.20
4 Zeurpieterman Robbin Pieterman 2:09.42 44.76
5 De Beuker Wilfred van Holst 2:10.19 44.49
6 De Tank Martijn Klaassen 2:10.36 44.43
7 De snoek Sybren Mulder 2:10.96 44.23
8 Team Snor Tom Kraaij 2:12.49 43.72
9 Toika Poika Thijs Feuth 2:12.67 43.66
10 Wicky de Vicky Victor Bouwman 2:13.12 43.51
11 El Stiño Stijn Hoogwout 2:13.32 43.45
12 Lampje Dennis Licht 2:15.91 42.62
13 De Zware Jannick Greiner 2:16.42 42.46
14 Ei Stefan Wessel 2:16.75 42.36
15 Syjena Mart Sijtsema 2:16.89 42.31
16 De blonde gullit Paul Boon 2:17.09 42.25
17 De Kippendief René de Vos 2:17.50 42.13
18 Henkapie Henk Bakker 2:18.64 41.78
19 De knakworst Jack Lubberman 2:20.07 41.35
20 Conti Hidde Egbers 2:20.95 41.10
21 Viking Erik Niemijer 2:21.65 40.89
22 Lekke ketting Sjors Kampen 2:22.53 40.64
23 Dikke Pad Jerwin Pouwelse 2:22.75 40.58
24 De raggende postbezorger Chris Misker 2:23.03 40.50
25 De dronken uitzendkracht Jeroen Bouwmeester 2:25.23 39.88
26 Coach Guido van Weeren 2:34.87 37.40
27 VDW Bart van de Walle 2:39.16 36.39
Naam Tijd km/h
1 Schuitmoeder Inge Bootsma 2:31.72 38.18
2 Het Schaapje Machteld Mulder 2:35.75 37.19
3 Prinsesje Petronella Anouk Everts 2:38.12 36.63
4 De kleine Bouw Lianne Bouwman 2:38.31 36.59
5 Zuidlaarder Hakmes Elisa de Jong 2:41.41 35.89
Proloog
Alias Naam tijd km/h
1 Senior Hambre Wilfred van Holst 2:07.5 45.43
2 Der Onstänk Bouke Onstenk 2:09.9 44.59
3 Ui Sybren Mulder 2:10.1 44.52
4 Rap ‘n Borie Bram Kempkens 2:10.6 44.35
5 Bos Olaf Bos 2:11.9 43.92
6 Rossi Thijs Ros 2:13.6 43.36
7 Ellen Hoog Tim Hoffman 2:14.8 42.97
8 De Boswachter Arend Mulder 2:15.4 42.78
9 Hencapie Henk Bakker 2:15.6 42.72
10 Kübler Ron Kuper 2:16.0 42.59
11 Ei Stefan Wessel 2:16.8 42.34
12 Todorofiets Stevo Todorovic 2:16.9 42.31
13 De Stoemper Markwin Jagt 2:17.8 42.03
14 Team Snor (dat zit wel snor) Tom Kraaij 2:18.9 41.70
15 Paullizotti Paul Jozef Boon 2:19.2 41.61
16 Cinéma Jasper Sinnema 2:19.7 41.46
17 Strijkwout Wouter Kegge 2:20.4 41.26
18 Mr. Chasse Patate Sjors Kampen 2:21.4 40.96
19 De Spuit Jeroen Bouwmeester 2:23.0 40.51
20 Hennie Meijer Marc Meijer 2:24.7 40.03
21 The Metal Butcher Frank Blikslager 2:25.5 39.81
22 Andy Slak Andy Schleck 2:26.0 39.67
23 Stalen Vos René de Vos 2:26.0 39.67
24 De Berenjood Mattin Oude 2:26.8 39.46
25 Het Schaapje Machteld Mulder 2:28.5 39.01
Etappe
alias naam tijd km/h
1 Senior Hambre Wilfred van Holst 1:51.00 38.27
2 Ui Sybren Mulder z.t. 38.27
3 Team Snor (dat zit wel snor) Tom Kraaij z.t. 38.27
4 Rossi Thijs Ros z.t. 38.27
5 Der Onstank Bouke Onstenk z.t. 38.27
6 Hencapie Henk Bakker z.t. 38.27
7 Todorofiets stevo todorovic z.t. 38.27
8 Vin Rouge Wouter Kegge z.t. 38.27
9 Ei Stefan Wessel z.t. 38.27
10 De Boswachter Arend Mulder z.t. 38.27
11 Bos Olaf Bos 1:53.00 37.59
12 Mr. Chasse Patate Sjors Kampen 1:56.00 36.62
Paullizotti Paul J. Boon DNF(val)
Cinema Jasper Sinnema DNF(val)
Ellen Hoog Tim Hoffman DNF(val)
The Metal Butcher Frank Blikslager DNF
Kubler Ron Kuper DNF
Hennie Meijer Marc Meijer DNF
Rap n Borie Bram Kempkens DNF(val)
Andy Slak Michel van Kruchten DNF
de stoemper Markwin Jagt DNF
Stalen Vos René de Vos DNF
De Berenjood Mattin Oude DNF
De Spuit Jeroen Bouwmeester DNF
de stoemper Markwin Jagt DNF
Het Schaapje Machteld Mulder DNF
Punten
Ronde 11
1. Wilfred van Holst 5
2. Thijs Ros 3
3. Tim Hoffman 1
Ronde 22
1. Wouter Kegge 5
2. Olaf Bos 3
3. Bram Kempkens 1
Ronde 33
1. Wouter Kegge 5
2. Olaf Bos 3
3. Wilfred van Holst 1
Ronde 44
1. Wilfred van Holst 5
2. Sybren Mulder 4
3. Tom Kraaij 3
4. Thijs Ros 2
5. Bouke Onstenk 1
Totaal
1. Wilfred van Holst 11
2. Wouter Kegge 10
3. Olaf Bos 6
3. Thijs Ros 5
4. Sybren Mulder 4
5. Tom Kraaij 3
6. Tim Hoffman 1
7. Bram Kempkens 1
8. Bouke Onstenk 1
Eindklassement
Alias Naam Tijd proloog Tijd Etappe bonificatie Totaal
1 Senior Hambre Wilfred van Holst 2:07.5 1:51.00 5 1:53.02
2 Ui Sybren Mulder 2:10.1 z.t. 4 1:53.06
3 Der Onstank Bouke Onstenk 2:09.9 z.t. 1 1:53.09
4 Rossi Thijs Ros 2:13.6 z.t. 2 1:53.12
5 De Boswachter Arend Mulder 2:15.4 z.t. - 1:53.15
6 Hencapie Henk Bakker 2:15.6 z.t. - 1:53.16
7 Team Snor (dat zit wel snor) Tom Kraaij 2:18.9 z.t. 3 1:53.16
8 Todorofiets stevo todorovic 2:16.9 z.t. - 1:53.17
9 Ei Stefan Wessel 2:16.8 z.t. - 1:53.17
10 Vin Rouge Wouter Kegge 2:20.4 z.t. - 1:53.20
11 Bos Olaf Bos 2:11.9 1:53.00 - 1:55.12
12 Mr. Chasse Patate Sjors Kampen 2:21.4 1:56.00 - 1:58.21
Rap n Borie Bram Kempkens 2:10.6 DNF(val)
Ellen Hoog Tim Hoffman 2:14.8 DNF(val)
Kubler Ron Kuper 2:16.0 DNF
de stoemper Markwin Jagt 2:17.8 DNF
de stoemper Markwin Jagt 2:17.8 DNF
Paullizotti Paul J. Boon 2:19.2 DNF(val)
Cinema Jasper Sinnema 2:19.7 DNF(val)
De Spuit Jeroen Bouwmeester 2:23.0 DNF
Hennie Meijer Marc Meijer 2:24.7 DNF
The Metal Butcher Frank Blikslager 2:25.5 DNF
Andy Slak Michel van Kruchten 2:26.0 DNF
Stalen Vos René de Vos 2:26.0 DNF
De Berenjood Mattin Oude 2:26.8 DNF
Het Schaapje Machteld Mulder 2:28.5 DNF